www.mekan15.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.mekan15.com

Anasayfawww.mekan15.comLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Mekan15 Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
C.tesi Nis. 04, 2009 9:08 am
Salı Şub. 03, 2009 2:48 am
Salı Şub. 03, 2009 2:36 am
Perş. Ocak 29, 2009 7:41 pm
Cuma Ocak 23, 2009 11:33 pm
Perş. Ocak 22, 2009 8:33 pm
Perş. Ocak 22, 2009 8:31 pm
Perş. Ocak 22, 2009 8:30 pm
Perş. Ocak 15, 2009 9:56 pm
Perş. Ocak 15, 2009 9:54 pm

Bir kac Güzel Söz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Rıza KAPAN
Admin
Mekan15.Net
Admin
1 2
Rıza KAPAN
3 4

Erkek
Yaş : 38 Kayıt tarihi : 05/11/08 Mesaj Sayısı : 409 Nerden : İzmir İş/Hobiler : tech_65@hotmail.com Lakap : Koca Irza

Bir kac Güzel Söz Vide
MesajKonu: Bir kac Güzel Söz Bir kac Güzel Söz EmptyPaz Kas. 23, 2008 7:16 pm

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.
http://www.mekan15.net
busra
Moderatör
Mekan15.Net
Moderatör
1 2
busra
3 4

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 08/11/08 Mesaj Sayısı : 460 Nerden : aslen burdur yaşam şartları denizliye attıı:D İş/Hobiler : şuan öğrenciyizz vallaa :D Lakap : demirci

Bir kac Güzel Söz Vide
MesajKonu: Geri: Bir kac Güzel Söz Bir kac Güzel Söz EmptyPaz Kas. 23, 2008 8:56 pm

bu sözlerin sahibi varmı yoksaaaa xD nese paylaşım için saol xD
canan
Deneyimli Üye
Mekan15.Net
Deneyimli Üye
1 2
3 4

Kadın
Yaş : 51 Kayıt tarihi : 14/11/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : denizli İş/Hobiler : Lakap : aksi_melek

Bir kac Güzel Söz Vide
MesajKonu: Geri: Bir kac Güzel Söz Bir kac Güzel Söz EmptyPerş. Kas. 27, 2008 8:00 pm

muhteşemmmmmmmmm
Darkul
Süper Moderatör
Mekan15.Net
Süper Moderatör
1 2
Darkul
3 4

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 07/11/08 Mesaj Sayısı : 258 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : techno Lakap : Cellat

Bir kac Güzel Söz Vide
MesajKonu: Geri: Bir kac Güzel Söz Bir kac Güzel Söz EmptyCuma Kas. 28, 2008 2:35 pm

harika olmuş ellerine sağlık
http://www.mekan15.net
tatlı__serseri
Aktif Üye
Mekan15.Net
Aktif Üye
1 2
tatlı__serseri
3 4

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 11/12/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : denizli İş/Hobiler : Lakap : tatlı_serseri
Rep Sistemi2
Rep Sistemi:
Bir kac Güzel Söz Left_bar_bleue1/1Bir kac Güzel Söz Empty_bar_bleue  (1/1)
rep puanı : 10
tecrübe puanı : 10

Bir kac Güzel Söz Vide
MesajKonu: Geri: Bir kac Güzel Söz Bir kac Güzel Söz EmptyPerş. Ara. 11, 2008 6:13 pm

harika
http://www.heymerve.tr.gg

Bir kac Güzel Söz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası